Tippjáték, avagy jobban tudod Carlónál? – 26. forduló eredmények + 27. forduló kiírás

tipper1314Mocskosul fáradtan, de pótoltam a lemaradást, itt a jelenlegi állás. Megyünk a Bilbao otthonába, és ha minden jól megy, (minimum egy helyet) feljebb lépünk, hála a Valencia Barca elleni győzelmének. Varanito ismét a keretben (welcome back, Rafa!), viszont Bale kisebb sérülés miatt nincs ott, a többiek mind bevethetőek (Sami kivételével persze). Az Athletic Bilbao jó szezont fut, küzdelmes meccsre van kilátás. Így nem lesz könnyű eltalálni a végeredményt – de a mi Tippereink számára nincs lehetetlen! Hajtás után lehet is bizonyítani a rátermettségeteket.

A szokásos dolgok előtt rögtön egy nagyon fontos felhívás: az üres tipposzlop elé írjátok ki a régi neveteket amennyiben az más, mint amivel az előző oldalon tippeltetek!

A következő forduló kiírása előtt némi szabályismétlés: Figyeljetek oda arra, hogy a kezdőcsapatba 11 játékost írjatok, vesszővel és szóközzel elválasztva! A lecserélteknél értelemszerűen olyan játékosokat írjatok be, akiket a kezdőbe jelöltetek. Az első félidő végeredménye és a második félidő végeredménye kiadja a mérkőzés végeredményét. (pl. 1. félidő: 0-1, 2. félidő: 0-1, végeredmény: 0-2) A második félidő végeredménye tehát nem a teljes meccsre, hanem a második 45 percre vonatkozik! A sárga lapok száma után a következő kérdésnél megfelelő számú sárga lapos játékost írjatok be, azaz ha a 4. kérdésre a válasz 1, ne írjatok az 5. kérdéshez három nevet. Ha arra tippeltek, hogy nem szerzünk gólt, akkor a 7., 8. és 9. pontot is hagyjátok üresen. Ha arra tippeltek, hogy egy gólt szerzünk, akkor értelemszerűen ugyanazt a nevet kell beírni a 7., 8. és 9. ponthoz. Minden esetben annyi gólszerzőt tüntessetek fel, amennyi rúgott gólt jósoltok csapatunknak a végeredményben! Ha úgy gondoljátok, hogy valaki többször is betalál, akkor vagy írjátok le annyiszor, ahány találatot jósoltok neki, vagy a játékos neve után írjátok oda zárójelben a gólok számát (pl. Ronaldo (2)). Az eldöntendő kérdésekre pedig minden esetben IGEN vagy NEM a megfelelő válasz. Amennyiben valamelyik kérdést elrontjátok, úgy nem nullázódik le a teljes tipposzlop, csak az elrontott kérdéshez kapcsolódó kategória. Íme az üres tipposzlop, amelyet az Athletic Bilbao elleni meccsen használhattok:

1. Milyen összeállításban futunk ki a pályára?